Zapraszamy na naszą stacje szybkiego ładowania GreenWay samochodów elektrycznych!

 

Sieć GreenWay jest ogólnopolską, największą siecią szybkiego ładowania w Polsce. Od teraz dostępna również u nas, jedynym miejscu w Elblągu.

 

W ciągu najbliższych 2-3 lat zaplanowane jest otworzenie 630 stacji w Polsce (850 w regionie). Będzie to największa sieć ładowania pojazdów elektrycznych w całym regionie Europy Wschodniej i Środkowej. Obecnie w sieci znajduje się około 100 stacji. Punkty istnieją także w Słowacji, gdzie dostępnych jest ok. 40 ładowarek.

 

Jak to wygląda w praktyce?

Każdy zarejestrowany klient otrzymuje bezpłatnie nośnik RFID (w postaci karty lub breloka) oraz dostęp do Portalu Kierowcy i Portalu Klienta, co umożliwia ładowanie. Można je uruchamiać za pomocą karty RFID lub Portalu Kierowcy, w Portalu Klienta klient znajdzie faktury za usługi oraz informacje o stanie operacyjności sieci – np. ładowarkach wyłączonych z użytkowania z powodu prac serwisowych. Portal Kierowcy (dostępny pod adresem driver.greenwaypolska.pl) udostępnia także informacje o dostępności poszczególnych stacji w czasie rzeczywistym. Ułatwia to planowanie podróży.

 

Korzystanie z ładowarek sieci jest odpłatne, aczkolwiek dla celów testowych w początkowym okresie nowe ładowarki udostępniane są bezpłatnie. Cennik znajduje się na stronie internetowej firmy.

 

Funkcjonalnie i wygodnie ;)

Pobieranie opłat odbywa się bezgotówkowo – należność ściągana jest automatycznie z karty płatniczej klienta.

 

 

 

Do zobaczenia na miejscu, Elbląg Żuławska 19.

 

Po więcej informacji zapraszamy na poniższą stronę:

https://greenwaypolska.pl/