Uchwyt do roweru

 

 

 

Thule® Mocowany z tyłu pojazdu uchwyt umożliwiający przewóz rowerów ProRide 940, do 2 rowerów

Bagażnik na 2 rowery montowany do haka holowniczego, mechanizm przechyłowy umożliwia łatwy dostęp do zawartości przedziału bagażowego, przeznaczony dla rowerów o ramach do 70 mm, z blokadą, ładowność 36 kg, waga około 14 kg, z adaptorem 13-stykowym.

Dostępny asortyment wysokiej jakości uchwytów do przewozu rowerów do haków holowniczych umożliwi Ci zabranie swoich rowerów ze sobą w bezpieczny i wygodny sposób.

Cena: 1476 zł

 

 

 

 

Uebler Mocowany z tyłu pojazdu uchwyt umożliwiający przewóz rowerów F22

Bardzo mała i lekka przystawka do przewozu rowerów, umożliwiająca przewóz 2 rowerów. Wysięgnik rowerowy odpowiedni do rowerów o ramach do 75 mm średnicy (ramy o przekroju okrągłym) oraz o rozmiarach 75 x 45 mm (ramy o przekroju owalnym). Dzięki opatentowanemu składanemu systemowi świateł tylnych, uchwyty rowerowe i ich stelaż mogą być łatwo złożone, system wyposażono w blokadę, udźwig 30 kg na rower, produkt dostosowany również do rowerów elektrycznych o wadze około 12 kg. Złącze 13-stykowe w zestawie. Rozmiar: 77 x 118 x 65 mm, po złożeniu: 25 x 65 x 64 mm. Obciążenie pionowe: 36 kg od wartości D 5.3 kN, 60 kg od wartości D 6.7 kN. Ważna informacja: Waga brutto zamontowana na haku holowniczym (waga produktu wraz z jego ładunkiem) nie może przekroczyć dozwolonego limitu wagi na haku.

Cena: 1894 zł

 

 

 

 

Uebler* Mocowany z tyłu pojazdu uchwyt umożliwiający przewóz rowerów F32

Bardzo mała i lekka przystawka do przewozu rowerów, umożliwiająca przewóz 3 rowerów. Wysięgnik rowerowy odpowiedni do rowerów o ramach do 75 mm średnicy (ramy o przekroju okrągłym) oraz o rozmiarach 75 x 45 mm (ramy o przekroju owalnym). Regulowane sprzączki z długimi paskami na koła ułatwiają mocowanie. Dzięki opatentowanemu składanemu systemowi świateł tylnych, uchwyty rowerowe i ich stelaż mogą być łatwo złożone. System wyposażono w blokadę, udźwig 30 kg na rower, produkt dostosowany również do rowerów elektrycznych o wadze około 14 kg. Złącze 13-stykowe w zestawie. Rozmiar: 77 x 118 x 79 mm, po złożeniu: 25 x 65 x 74 mm. Obciążenie pionowe: 54 kg od wartości D 6.7 kN. Ważna informacja: Waga brutto zamontowana na haku holowniczym (waga produktu wraz z jego ładunkiem) nie może przekroczyć dozwolonego limitu wagi na haku.

Cena: 2325 zł

 

 

 

 

Uebler* Mocowany z tyłu pojazdu uchwyt umożliwiający przewóz rowerów X21-S

Bardzo mała i lekka przystawka do przewozu rowerów, umożliwiająca przewóz 2 rowerów. Odchylana przy użyciu małego pedału w celu zapewnienia łatwego dostępu do bagażnika - dostęp do przestrzeni bagażowej nawet z załadowanymi rowerami. Wysięgnik rowerowy odpowiedni do rowerów o ramach do 75 mm średnicy (ramy o przekroju okrągłym) oraz o rozmiarach 75 x 45 mm (ramy o przekroju owalnym). Regulowane sprzączki z długimi paskami na koła ułatwiają mocowanie. Dzięki opatentowanemu składanemu systemowi świateł tylnych, uchwyty rowerowe i ich stelaż mogą być łatwo złożone. System wyposażono w blokadę, udźwig 30 kg na rower, produkt dostosowany również do rowerów elektrycznych o wadze około 13,5 kg. Złącze 13-stykowe w zestawie. Rozmiar: 77 x 119 x 64 mm, po złożeniu: 24 x 63 x 64 mm. Obciążenie pionowe: 36 kg od wartości D 5.3 kN, 60 kg od wartości D 6.7 kN. Ważna informacja: Waga brutto zamontowana na haku holowniczym (waga produktu wraz z jego ładunkiem) nie może przekroczyć dozwolonego limitu wagi na haku.


 Cena: 2448 zł

 

 

Uebler* Mocowany z tyłu pojazdu uchwyt umożliwiający przewóz rowerów I21, dostępny w wersji na 2 rowery, odchylany

Bardzo mały i lekki bagażnik rowerowy montowany do haka holowniczego, umożliwiający przewóz 2 rowerów. Odchylany przy użyciu małego pedału w celu zapewnienia łatwego dostępu do bagażnika - otwiera dostęp do przestrzeni bagażowej nawet z załadowanymi rowerami. Posiada nowatorski, niewymagający dźwigni uchwyt mocujący iQ, który ułatwia montaż stelaża, rama bagażnika roweru odpowiednia do ram rowerowych o średnicy do 75 mm i owalu 75 x 45 mm. Ze względu na opatentowany system składania świateł tylnych, uchwyty rowerowe i ich stelaż mogą być szybko łatwo i całkowicie złożone, uchwyt można przymocować do haka holowniczego, a same rowery można przymocować do uchwytu. Udźwig 30 kg na rower, produkt dostosowany również do e-rowerów o wadze około 13 kg, ze złączem 13-stykowym. Rozmiar: 118 x 69 x 56 cm, rozmiary po złożeniu: 61 x 20 x 60 cm Obciążenie pionowe: 37 kg od wartości D 5,3 kN, 60 kg od wartości D 6,7 kN. Ważna informacja: Waga brutto zamontowana na haku holowniczym (waga produktu wraz z jego ładunkiem) nie może przekroczyć dozwolonego limitu wagi na haku.

Cena: 2546 zł

 

 

 

 

Thule®* Mocowany z tyłu pojazdu uchwyt umożliwiający przewóz rowerów EuroClassic G6 929, do 3 rowerów

Bagażnik na 3 rowery montowany do haka holowniczego, mechanizm przechyłowy umożliwia łatwy dostęp do zawartości przedziału bagażowego, przeznaczony dla rowerów o ramach od 22 do 80 mm, z blokadą, ładowność 60 kg, waga około 19 kg, z adaptorem 13-stykowym
 

Cena: 2571 zł

 

 

 

Uebler* Mocowany z tyłu pojazdu uchwyt umożliwiający przewóz rowerów I21, w wersji na 2 rowery, odchylany o 90°

Bardzo wygodny bagażnik na hak holowniczy z wysoce innowacyjnymi funkcjami, które w pełni zaspokoją Twoje potrzeby w zakresie transportu rowerów. Najmniejszy i najlżejszy składany stelaż, jaki kiedykolwiek opracował Uebler, posiada nowatorski, niewymagający dźwigni uchwyt mocujący iQ, który jeszcze bardziej ułatwia jego obsługę. Bagażnik jest także przechylny o 90°, co umożliwia bezproblemowy, swobodny dostęp do przestrzeni bagażowej z zamontowanymi rowerami. Jako wielokrotny zwycięzca testów, seria-i marki Uebler niezawodnie oznacza bezpieczeństwo, jakość produktu i ładowność. Wyposażony w opatentowany system składania do bardzo małych rozmiarów, inteligentną, lekką konstrukcję, opatentowany, niewymagający dźwigni uchwyt mocujący iQ, zdejmowany element dystansowy z zabezpieczeniem przed kradzieżą oraz zdejmowane uchwyty ramy roweru. Łatwy do złożenia za pomocą dźwigni nożnej, idealny do rowerów elektrycznych, rama bagażnika roweru odpowiednia do ram rowerowych o średnicy do 75 mm i owalu 75 x 45 mm. Uchwyt można przymocować do haka holowniczego, a same rowery można przymocować do uchwytu. Udźwig max. 30 kg na rower, produkt o wadze około 13 kg, ze złączem 13-stykowym. Rozmiar: 118 x 69 x 56 cm, rozmiary po złożeniu: 61 x 20 x 60 cm Obciążenie pionowe: 37 kg przy obciążeniu haka holowniczego 50 kg i wartości D 5,3 kN, 37 kg przy obciążeniu haka holowniczego 75 kg i wartości D 6,7 kN, 60 kg przy obciążeniu haka holowniczego 75 kg i wartości D 6,7 kN. Ważna informacja: Waga brutto zamontowana na haku holowniczym (waga produktu wraz z jego ładunkiem) nie może przekroczyć dozwolonego limitu wagi na haku. Należy zachować ostrożność przy przechylaniu bagażnika z załadowanymi rowerami. Wystające części, takie jak kierownica, mogą dotknąć ziemi i mogą zostać uszkodzone. Proszę podjąć wszelkie niezbędne środki ostrożności
 

Cena: 2706 zł

 

 

 

 

Uebler* Mocowany z tyłu pojazdu uchwyt umożliwiający przewóz rowerów X31-S

Bardzo mała i lekka przystawka do przewozu rowerów, montowana do haka holowniczego, umożliwiająca przewóz 3 rowerów. Odchylana przy użyciu małego pedału w celu zapewnienia łatwego dostępu do bagażnika - dostęp do przestrzeni bagażowej nawet z załadowanymi rowerami. Wysięgnik rowerowy odpowiedni do rowerów o ramach do 75 mm średnicy (ramy o przekroju okrągłym) oraz o rozmiarach 75 x 45 mm (ramy o przekroju owalnym). Regulowane sprzączki z długimi paskami na koła ułatwiają mocowanie. Dzięki opatentowanemu składanemu systemowi świateł tylnych, uchwyty rowerowe i ich stelaż mogą być łatwo złożone. System wyposażono w blokadę, udźwig 30 kg na rower, produkt dostosowany również do rowerów elektrycznych o wadze około 15,5 kg. Złącze 13-stykowe w zestawie. Rozmiar: 77 x 119 x 79 mm, po złożeniu: 24 x 63 x 79 mm. Obciążenie pionowe: 54 kg od wartości D 6.7 kN. Ważna informacja: Waga brutto zamontowana na haku holowniczym (waga produktu wraz z jego ładunkiem) nie może przekroczyć dozwolonego limitu wagi na haku.

Cena: 2903 zł

 

 

 

 

Uebler* Mocowany z tyłu pojazdu uchwyt umożliwiający przewóz rowerów I31, dostępny w wersji na 3 rowery, odchylany

Bardzo mały i lekki bagażnik rowerowy montowany do haka holowniczego, umożliwiający przewóz 3 rowerów. Odchylany przy użyciu małego pedału w celu zapewnienia łatwego dostępu do bagażnika - otwiera dostęp do przestrzeni bagażowej nawet z załadowanymi rowerami. Posiada nowatorski, niewymagający dźwigni uchwyt mocujący iQ, który ułatwia montaż stelaża, rama bagażnika roweru odpowiednia do ram rowerowych o średnicy do 75 mm i owalu 75 x 45 mm. Ze względu na opatentowany system składania świateł tylnych, uchwyty rowerowe i ich stelaż mogą być szybko łatwo i całkowicie złożone, uchwyt można przymocować do haka holowniczego, a same rowery można przymocować do uchwytu. Udźwig 30 kg na rower, produkt dostosowany również do e-rowerów o wadze około 13 kg, ze złączem 13-stykowym. Rozmiar: 118 x 84 x 71 cm, rozmiary po złożeniu: 61 x 21 x 76 cm Obciążenie pionowe: 75 kg od wartości D 6.7 kN. Ważna informacja: Waga brutto zamontowana na haku holowniczym (waga produktu wraz z jego ładunkiem) nie może przekroczyć dozwolonego limitu wagi na haku

 

Cena: 3026 zł