Transit Courier

Opis modelu


NOWY FORD TRANSIT COURIER

 
Wydajny, niezawodny i bardzo ekonomiczny – to cechy, które wyróżniają każdego Forda Transit. Wygodny, dający radość z jazdy oraz pełen inteligentnych rozwiązań – jak każdy inny samochód firmy Ford. Taki też jest nowy Forda Transit Courier – poznaj go. 

Kompaktowe wymiary vana i najmniejszy promień skrętu w swojej klasie idealnie sprawdzają sięw zatłoczonym mieście. Jednak mimo jego niewielkich gabarytów, we wnętrzu znajdziesz przestrzeń ładunkową o objętości 2,3 m3 – to aż o 10% więcej niż w innych pojazdach w tej klasie. W opcji ze składaną przegrodą i rozkładanym siedzeniem pasażera można przewozić przedmioty o imponującej długości nawet do 2,59 m.

Dużo przestrzeni znajdą również pasażerowie i kierowca, który ma do swojej dyspozycji całą paletę zaawansowanych technologii, takich jak kamera cofania, czujniki parkowania, układ ułatwiający ruszanie na wzniesieniach (Hill Start Assist) czy supernowoczesny system Ford SYNC z obsługą głosową, który pozwala na wykonywanie i odbierania połączeń telefonicznych bez używania rąk*. Wszystkie te rozwiązania sprawiają, że każda podróż jest bezpieczniejsza, wygodniejsza i bezstresowa.

Podczas projektowania nowego Forda Transit Courier inżynierowie zwrócili szczególną uwagę na ekonomiczność i ekologiczność. Dlatego użytkownik ma do dyspozycji szereg nowoczesnych jednostek napędowych. Wśród nich znajduje się wielokrotnie nagradzany silnik benzynowy EcoBoost 1,0 l oraz zaawansowane silniki wysokoprężne Duratorq 1,5 l i 1,6 l, które zapewniają wyjątkowo niskie zużycie paliwa oraz mały poziom emisji dwutlenku węgla – do 3,7 l/100 km i jedynie 97 g/km CO2 (z systemem Auto-Stop-Start oraz ograniczeniem maksymalnej prędkości do 100 km/h). 
 
 

Idealny wybór dla Twojej firmy

 
Silniki i skrzynie biegów, wersję i poziom wyposażenia – dobierz specyfikację Forda Transit Courier do swoich potrzeb biznesowych. Pojazd ten dostępny jest w dwóch głównych wersjach (ich opis znajdziesz poniżej). Do standardowego wyposażenia możesz dobrać opcje dodatkowe lub pakiety opcji, aby maksymalnie spersonalizować samochód. O więcej szczegółowych informacji zapytaj nas lub pobierz broszurę nowego Forda Transit Courier. 

 

Praktyczny, trwały i niedrogi w utrzymaniu

 
Cechą wyróżniającą Forda Transit Courier spośród konkurencji jest przestrzeń ładunkowa o pojemności 2,3 m3, która jest o 10% większa niż w innych pojazdach tej klasy. Za pełną standardową przegrodą jest wystarczająco dużo miejsca na europaletę i aż 660 kg ładunku. A dzięki pomysłowym rozwiązaniom Twój ładunek będzie odpowiednio zabezpieczony podczas transportu. 

Ale od nowego Forda Transit Courier oczekuje się nie tylko ponadprzeciętnych możliwości transportowych. Dlatego jako pojazd użytkowy spełnia on surowe standardy stawiane samochodom dostawczym, a także pozwala zminimalizować koszty eksploatacyjne. 

Wydajny van to taki, który przynosi zyski.

 
Nowego Forda Transit Courier zbudowano tak, aby maksymalnie zwiększyć możliwości transportowe. W opcji ze składaną przegrodą i siedzeniem pasażera istnieje możliwość zwiększenia długości przewożonych przedmiotów z 1,62 m do nawet 2,59 m. Dzięki temu we wnętrzu pojazdu możesz w łatwy i bezpieczny sposób transportować takie przedmioty jak drabiny, rury czy deski.

 
Przestrzeń na długie przedmioty dzięki składanej przegrodzie siatkowej
Składana przegroda siatkowa umożliwia nie tylko transport przedmiotów o długości do 2,59 m, ale również chroni przed nimi kierowcę. Funkcja jest dostępna w nadwoziu Van w opcji ze składanym siedzeniem pasażera.

 
Punkty mocowania ładunku
Zaczepy do mocowania ładunku są teraz zamontowane na bocznej ścianie nad podłogą. Są zgodne ze standardami DIN i ISO. Pomagają one zachować wolną przestrzeń i umożliwiają bezpieczny transport praktycznie każdego rodzaju ładunku. W pojeździe znajdują się również punkty mocowania zamontowane na wysokości pasa oraz barku. Każde z mocowań może utrzymać do 30 kg ładunku.

 
Łatwa do czyszczenia podłoga kabiny i przestrzeni ładunkowej
Gumowa wykładzina pomaga utrzymać czystość w kabinie, a specjalna wytrzymała wykładzina przedziału ładunkowego chroni podłogę oraz zabezpiecza vana przed uszkodzeniami mogącymi powstać podczas codziennej eksploatacji.

 
Łatwiejszy i bezpieczniejszy załadunek dzięki dobremu oświetleniu
W nowym Fordzie Transit Courier zastosowano oświetlenie przestrzeni ładunkowej o większej intensywności, niż to stosowane w poprzednich modelach. Jest ono montowane w standardzie. Natomiast jako opcja dostępne jest jeszcze jaśniejsze oświetlenie LED.
 

Podczas projektowania nowego Forda Transit Courier kładziono nacisk na minimalizację kosztów eksploatacyjnych.

Dlatego zastosowano wieloczęściowy tylny zderzak, boczne listwy ochronne,a przednie i tylne światła umieszczono tak, aby uniknąć ich uszkodzenia podczas kolizji. Pozwala to ograniczyć czas i wydatki związane z naprawami oraz zmniejszyć cenę ubezpieczenia.

 
Poddany rygorystycznym testom
Aby zapewnić maksimum trwałości, wszystkie materiały użyte we wnętrzu przeszły rygorystyczne testy. Mniejsze zużycie oznacza, że pojazd dłużej zachowuje schludny i profesjonalny wygląd, co zapewnia wyższą cenę odsprzedaży.

 
Wieloczęściowy tylny zderzak dla łatwiejszej naprawy
W przeciwieństwie do innych vanów w swojej klasie, Ford Transit Courier nie wymaga wymiany całego zderzaka w przypadku uszkodzenia. Jest to możliwe dzięki pomysłowej 3-częściowej konstrukcji, w której każdy element może być wymieniony oddzielnie. Takie rozwiązanie pozwala uniknąć wysokich kosztów naprawy.

 
Dłuższy czas między przeglądami technicznymi
Wszystkie części i elementy nowego Forda Transit Courier są tak zaprojektowane, aby były jak najtrwalsze i mogły działać jak najdłużej bez żadnych napraw. To dlatego okresy pomiędzy przeglądami to30 000 km lub 1 rok.
 
Specjalistyczne wsparcie w Centrum Pojazdów Dostawczych
Zarówno właściciel pojedynczego vana, jak i zarządzający całą ich flotą, mogą liczyć na pomoc ze strony Centrum Pojazdów Dostawczych. Centra te zatrudniają dedykowanych ekspertów ds. sprzedaży i wyszkolonych mechaników oraz dysponują najnowszymi modelami samochodów przeznaczonymi do jazd próbnych. Są również odpowiednio wyposażone do serwisowania pojazdów użytkowych Forda. Świadczą swoje usługi szybko i bezproblemowo, kiedy tylko są potrzebne – także poza godzinami pracy.
 

Zapoznaj się z ofertą. U nas Ford Transit Courier w wyjątkowo niskich cenach.