Tourneo Connect

Opis modelu


TOURNEO CONNECT

Oczekujesz niezawodności, niskich kosztów eksploatacji, komfortu klasy premium i najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku motoryzacyjnym? Poznaj nowego Forda Tourneo Connect - wszechstronny samochód dostępny w dwóch wersjach nadwozia, w którym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz. Ten samochód to również szereg inteligentnych technologii ułatwiających życie kierowcy i dbających o bezpieczeństwo, funkcjonalne wnętrze oferujące dużą przestrzeń a także ekonomika eksploatacji.

Zaawansowane silniki wysokoprężne:

• 1.5 TDCI 100 KM z 5-biegową przekładnią manualną i Auto-Start-Stop, zużywającym średnio 4.4 l/100 km.
• 1.5 TDCI 120 KM z 6-biegową przekładnia manualną i Auto-Start-Stop, zużywającym średnio 4.6 l/100 km. 

• 1.5 TDCI 100 KM z 6-biegową, dwusprzęgłową przekładnią automatyczną PowerShift i Auto-Start-Stop, zużywającym średnio 5.0 l/100 km. 
• 1.5 TDCI 120 KM z 6-biegową, dwusprzęgłową przekładnią automatyczną PowerShift i Auto-Start-Stop, zużywającym średnio 5.0 l/100 km. 

Nowy Ford Tourneo Connect jest pierwszym samochodem w swoim segmencie, który otrzymał maksymalną, 5-gwiazdkową, ocenę bezpieczeństwa od organizacji Euro NCAP. 

 

Genialna konstrukcja i praktyczne technologie

Ford Tourneo Connect został zaprojektowany z myślą o pracy w najróżniejszych warunkach. Dlatego każdy element wyposażenia i wszystkie technologie znajdują swoje odzwierciedlenie  w codziennej eksploatacji, gwarantując bezpieczeństwo, komfort i pewność siebie.

Wśród zastosowanych rozwiązań znajdziesz m.in.: 

• Ford SYNC – system umożliwiający nawiązywanie i odbieranie połączeń telefonicznych oraz sterowanie systemem audio za pomocą prostych poleceń głosowych
• Czujniki parkowania – łatwe i bezpieczne parkowanie nawet 
w najmniejszych przestrzeniach,
• Automatyczne wycieraczki i reflektory – uruchamiają się samoczynnie zwiększając bezpieczeństwo. 

Ford Tourneo Connect to długa lista technologii, które wspomagają pracę kierowcy, pomagają zapobiegać wypadkom i szybko reagować, w razie ich wystąpienia.

Firma Ford nieprzerwanie przoduje w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań i technologii z zakresu bezpieczeństwa. Wiele z nich zostało już nagrodzonych. To między innymi dzięki nim Ford Tourneo Connect otrzymał 5 gwiazdek od prestiżowej organizacji Euro NCAP w teście bezpieczeństwa. Jest to maksymalna możliwa ocena.

Samochody przeznaczone do pracy, powinny charakteryzować się wyższym poziomem zabezpieczeń. Dlatego nowy Ford Tourneo Connect posiada praktyczne schowki i szereg rozwiązań, które chronią zarówno samochód, jak i wszystko co w nim przechowujesz.

Ekonomiczny, mocny i przyjemny w prowadzeniu 

Niezależnie od tego czy preferujesz skrzynię biegów manualną czy automatyczną, każdy z wybranych wariantów układu przeniesienia napędu zapewni Ci bezkompromisowe osiągi i wyjątkową oszczędność paliwa.