Polecane Części i Akcesoria

 


Twój Ford tak samo wyjątkowy jak Ty sam.

Bądź wyjątkowy! Skomponuj Forda według własnego gustu, dzięki możliwości konfiguracji akcesoriów. Wybieraj spośród wielu atrakcyjnych wzorów wykończenia wnętrza, systemów bezpieczeństwa i pakietów stylizacyjnych, które nadadzą Twojemu samochodowi jeszcze bardziej dynamicznego wyglądu. U nas każdy znajdzie coś tylko dla siebie. 

Przejdź do katalogu online

 

Akcesoria do wszystkich modeli

Samochód marki Ford został elegancko zaprojektowany i pięknie wykonany, aby Twoją podróż przez życie uczynić pełną zarówno inspiracji, jak i poczucia spokoju.

To wybór stylu życia, który doskonale wpisze się w Twój świat. Teraz, dzięki naszej bogatej ofercie akcesoriów, dajemy Ci znacznie większy wybór, co sprawi, że Twój Ford będzie od stóp do głów wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Będzie Twoim Fordem. Począwszy od pięknie wystylizowanego wnętrza, a na zestawach ozdobnych kończąc.

Nasze akcesoria zostały tak zaprojektowane i przetestowane, by idealnie pasować do Twojego Forda i Twojego życia. 

 

Nakładki na progi

Ciesz się stylowym Fordem. W swojej ofercie mamy wysokiej jakości nakładki progów z polerowanej stali nierdzewnej do wszystkich modeli Forda. Niektóre z nich posiadają nazwę modelu podświetloną w kolorze czerwonym lub niebieskim.


Sportowy Pakiet Stylizacyjny

Moc, precyzja, niezwykle komfortowe wnętrze Forda to wszystko po to, by mieć pewność, że Twoja podróż razem z nim będzie inspirowała i dawała wytchnienie. Dodatkowo możesz skorzystać z naszej szerokiej oferty akcesoriów i stworzyć Forda jeszcze bardziej dynamicznego, dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb… jeszcze bardziej Twojego. Na przykład wyposażając go w pakiet stylizacyjny - specjalnie zaprojektowany i testowany dla Forda - by Twoje życie stało się perfekcyjne.

 

Bagażniki dachowe Thule®

Bagażnik podstawowy Forda stanowi platformę do mocowania różnych typów bagażników i systemów transportowych. W swojej ofercie mamy także szeroki wybór bagażników dachowych firmy Thule® - takich jak boksy dachowe, bagażniki do transportu nart, desek snowboardowych, rowerów, które bezpiecznie mogą być zamontowane w Twoim samochodzie.    


Obręcze ze stopów lekkich

Zmień wygląd swojego Forda korzystając z szerokiej gamy obręczy ze stopów lekkich. Wybierz eleganckie, sportowe lub praktyczne. Możesz być pewny, że niezależnie od wyboru, każda obręcz z lekkich stopów została wyprodukowana z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych, włącznie z doborem najlepszych materiałów i długotrwałymi testami. Wszystko po to, by zapewnić wysoki komfort jazdy i bezpieczeństwo. Każda obręcz jest prześwietlana w celu stwierdzenia ewentualnych wad, a następnie sprawdzana ponownie, aby zagwarantować, że z opony nie będzie uchodzić powietrze z powodu wadliwej obręczy. Dokładając do tego zróżnicowane wykończenie dostępnych w ofercie obręczy - polerowane, srebrne, szare lub chromowane - możesz być pewny, że tak samo dobrze sprawują się w drodze, jak wyglądają.

 

Zestaw Bezpieczeństwa Forda

Zestaw Pomocy Drogowej Forda zawiera wszystko, czego potrzebujesz w nagłych przypadkach nagłych awarii lub kolizji, drobnych obrażeniach, wypadkach lub innych nagłych sytuacjach na drodze. Zestaw obejmuje całą gamę artykułów i urządzeń niezbędnych w powyższych przypadkach. Na przykład: kompletna apteczka pierwszej pomocy, koc-folię. Wszystkie pojazdy Forda posiadają dedykowane mocowania do bezpiecznego i łatwego w dostępie przechowywania akcesoriów pomocy drogowej.

 

Owiewka ClimAir®

Zmniejsza zawirowania powietrza i hałas, umożliwiając przyjemną jazdę z opuszczonymi przednimi szybami nawet w czasie lekkiego deszczu. 

 

Termo-elektryczne lodówki Waeco®

Szeroka gama praktycznych 12-woltowych lodówek turystycznych, które przydadzą się na rodzinny piknik. Nie potrzebujesz już lodu i bloczków chłodzących, aby utrzymać przewożone produkty w niskiej temperaturze - wystarczy podłączyć lodówkę w miejsce zapalniczki w samochodzie.

 

Rolety przeciwsłoneczne ClimAir®

Bardzo eleganckie rolety, redukują promieniowanie słoneczne, mogą być używane przy otwartym oknie. Montowane w szybki i łatwy sposób bez wiercenia dzięki niewidocznym systemom mocowania.

 

Wysuwany hak holowniczy

Haki holownicze Forda testowane s nie tylko po to by spełnić wymogi prawne, ale także wewnętrzne, surowe standardy bezpieczeństwa firmy Ford. Odpowiednie zestawy elektryczne są także testowane pod kątem bezpieczeństwa, są całkowicie kompatybilne i zintegrowane z układami elektrycznymi i systemem Multiplex Twojego Fora. Dodatkowo hak wysuwany może być szybko schowany pod zderzak, jeśli nie chcesz by zaburzał Ci doskonałą linię nadwozia.

 

Foteliki dziecięce

Od chwili, kiedy właściwe zabezpieczenie dzieci podróżujących w samochodach stało się prawnym wymogiem i obowiązkiem, standardy dotyczące fotelików dla dzieci stają się coraz bardziej ostre i surowe. Ford w swojej ofercie ma foteliki w różnych wielkościach przystosowane dla dzieci w różnym wieku. Wszystkie spełniają normę ECE 44/04. Foteliki dziecięce Britax-Römer® posiadają systemy mocowania ISOFIX. Prawidłowe zabezpieczenie dzieci w fotelikach pozwala na uniknięcie wielu obrażeń. Ryzyko odniesienia obrażeń u dzieci niezabezpieczonych w pojazdach jest siedmiokrotnie wyższe niż w przypadku dzieci zabezpieczonych prawidłowo w fotelikach

 

 

Czujniki cofania a także parkowania to przydatne wyposażenie każdego samochodu, ułatwiające zminimalizowanie ryzyka drobnych stłuczek czy zarysowań. 

  Brutto detal


CZUJNIK COFANIA tył z wyświetlaczem


779 PLN


CZUJNIK PARKOWANIA tył i przód z wyświetlaczem


1356 PLN


CZUJNIK COFANIA tył z buzzerem


687 PLN

Cena obejmuje koszt całej usługi (części oraz montaż).
 
 

Gwałtownie zmieniające się warunki pogodowe mogą być przyczyną pogorszenia widoczności na drodze. Chciałbyś oddychać powietrzem wolnym od pyłków, mikropyłów, przykrych zapachów?

Dobrej jakości przeciwpyłkowy filtr powietrza gwarantuje stały dopływ świeżego i czystego powietrza. Aby spełniać powyższe wymagania, produkty marki Ford muszą być zgodne ze specyfikacjami dotyczącymi części oryginalnych. Tylko takie rozwiązanie zapewnia wysoką jakość oferowanych produktów oraz bezpośrednie korzyści dla klientów. Poniższa tabela przedstawia korzyści związane z użytkowaniem filtrów marki Ford, które plasują nas przed konkurentami.

Regularne testy filtrów związane z surowymi wymaganiami technicznymi Forda, zapewniają wysoką i stałą jakość w procesie eksploatacji.

Ford Odour Filter Plus

Mikropył może wywoływać choroby dróg oddechowych i alergie. Alergicy narażeni są na 30% wyższe niebezpieczeństwo wypadku samochodowego. Kichnięcie przy prędkości 80 km/godz oznacza jazdę przez 25 m z zamkniętymi oczami — a to znacznie zwiększa ryzyko wypadku!

Aktywny filtr Ford Odour Filter Plus zapewnia:

  • Ochronę przed pyłkami
  • Ochronę przed zapachami
  • + ochronę przed mikropyłem

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym to bardzo istotna kwestia dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Nowy filtr: Ford Odoru Filter Plus odgrywa ważną rolę także w tej dziedzinie. Zapobiega parowaniu szyb bocznych i szyby przedniej – już od momentu rozruchu silnika. Wpływa także na poprawę ogólnej higieny w kabinie samochodu redukując osadzenie się nieczystości w kanałach układów ogrzewania, wentylacji oraz klimatyzacji. Filtr Ford Odoru Filter Plus otrzymał certyfikat TUV, dostępny jest wyłącznie w Autoryzowanych Serwisach Forda, z przeznaczeniem do wszystkich modeli Forda. Aby mieć pewność, że powietrze, którym oddychasz w swoim samochodzie jest tak czyste, jak to tylko możliwe - poproś o zainstalowanie filtra Ford Odoru Filter Plus a poczujesz się jeszcze bardziej komfortowo. Ford Lifestyle Collection

 
W naszej bogatej ofercie możecie Państwo znaleść również produkty z serii stworzonej specjalnie dla fanów marki Ford. Zapraszamy do sklepu internetowego Ford.pl lub do naszego salonu.
 
 
 
 
 
 
 Polub naszą stronę na Facebooku i bądź na bieżąco!