Nowe informacje ze świata Forda - Edge

 

 

Nowy Ford Edge jest określany mianem "najbardziej zaawansowanego SUV-a w historii marki", dzięki bogatemu wyposażeniu w zakresie systemów asystujących kierowcy oraz bogatszego wyposażenia dla wersji Titanium, ST-Line oraz Vignale.

 

Odświeżona wersja oferuje adaptacyjny tempomat z systemem Stop&Go, który potrafi zatrzymać samochód i samodzielnie ruszyć - pod warunkiem, że postój nie potrwa dłużej niż trzy sekundy. Tempomat potrafi utrzymać samochód w pasie ruchu do prędkości 200 km/h. Z kolei system Evasive Steering Assist przyda w mieście i podczas szybkiej jazdy na autostradzie. Wykorzystuje radar wraz z kamerą, które potrafią wykrywać inne pojazdy i wykonać manewr omijający przeszkodę.

 

 

  • Ford Edge wyposażony jest w wiele innowacyjnych i praktycznych technologii, które zamieniają podróż w niezwykłe przeżycie. Każda z nich została stworzona z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i wsparciu kierowcy podczas jazdy w różnych warunkach.

 

  • Ford Edge oferuje bezkompromisowe połączenie doskonałych osiągów, znakomitej oszczędności paliwa i precyzyjnego prowadzenia.

 

  • Ford Edge został wyposażony w wiele praktycznych rozwiązań, które sprawiają, że kierowca i jego pasażerowie mogą cieszyć się przyjemną i niezwykle komfortową podróżą.

 

  • Najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa zastosowane w Fordzie Edge, zapewniają najwyższy poziom ochrony podczas każdej podróży.

 

  • Ford Edge wyróżnia się dużą przestrzenią na nogi, nad głową, a także pojemnym bagażnikiem. To samochód, którym może komfortowo podróżować pięć dorosłych osób, a dzięki możliwości złożenia na płasko tylnych siedzeń z pewnością uzyskasz przestrzeń na miarę swoich potrzeb.