Likwidacja szkód

 

Naprawa pojazdu


Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi Ford Gołębiewski należy do sieci serwisów specjalizujących się w naprawach nadwozi. Nasi eksperci, dysponując pełną wiedzą specjalistyczną, technologią i dużym doświadczeniem, przywrócą Twój samochód do stanu sprzed wypadku.

 

Pomoc na drodze

24h na dobę, 365 dni pomagamy w sytuacjach drogowych. Wypadek, awaria czy inna potrzeba wezwania pomocy drogowej - nasi wykwalifikowani pracownicy i specjalistyczny sprzęt są do Państwa dyspozycji. Teraz nasza całodobowa pomoc drogowa została rozszerzona o samochody dostawcze o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3,5 tony. 

 

Samochody zastępcze


Dysponujemy samochodami zastępczymi, które również udostępniamy po konkurencyjnych cenach klientom, dla których nawet chwilowy brak samochodu dezorganizuje normalne codzienne funkcjonowanie. Istnieje możliwość wynajmu samochodu na kilka godzin, jak również i na kilka dni. Do Twojej dyspozycji jest kilkanaście samochodów.

 

 

 

Ford One Call

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pomocy assistance, wsparcia podczas kolizji, informacji dotyczącej usług, jazdy próbnej nowym modelem Forda, czy chcesz umówić się na przegląd serwisowy lub naprawę... Wybierając numer telefonu Ford One Call uzyskasz pomoc i odpowiedź na wszystkie nurtującące Cię pytania.

Dlatego warto zapamiętać ten numer. : 

Numer Ford One Call:
+48 22 522 27 27

Polub naszą stronę na Facebooku i bądź na bieżąco!