Ford na Mobile World Congress 2019

Ford wyciąga pomocną dłoń w stronę firm, dla obrania dobrego kierunku rozwoju dzięki nowym aplikacjom z dziedziny nawigacji samochodowej

 

 

 

 

Jakie działania konkretnie podejmuje Ford ?

 

  • Ford zapowiada nowe samochodowe aplikacje, które pomogą kierowcom -  także w ciężarówkach - szybko i pewnie dotrzeć do nowych dla kierowców miejsc docelowych.

 

  • Aplikacja Sygic Truck Navigation, która po raz pierwszy została zintegrowana z systemem informacyjno-rozrywkowym, pomaga kierowcom pojazdów komercyjnych uniknąć utknięcia na zbyt wąskich drogach lub przed niskimi wiaduktami.

 

  • What3words – aplikacja ciesząca się zaufaniem służb ratunkowych i firm kurierskich na całym świecie, pozwala szybko i dokładnie odnaleźć lokalizację dzięki sile zaledwie trzech słów.

 

  •  Ford informuje też, że usługa strumieniowego przesyłania muzyki TIDAL jest już dostępna także w europejskich pojazdach koncernu, a dzięki niej kierowcy mogą uzyskać dostęp do dźwięku najwyższej jakości.

 

 

Firma Ford prezentuje na kongresie MWC w Barcelonie dwie nowe smartfonowe zintegrowane aplikacje nawigacyjne, które pomogą kierowcom znaleźć drogę, zarówno w podróżach biznesowych, jak i w czasie prywatnych wycieczek.

 

Usługi nawigacyjne, oparte na kompleksowym zestawie aplikacji samochodowych dla platformy informacyjno-rozrywkowej Ford SYNC 3, zapewnią właścicielom Fordów pewność dotarcia dokładnie tam, gdzie zamierzają - niezależnie od adresu, czy kodu pocztowego, a do tego z wyborem trasy najbardziej odpowiedniej dla danego typu pojazdu.

 

Uważana już wcześniej za wiodącą aplikacja nawigacyjna dla profesjonalnych kierowców, Sygic Truck Navigation będzie też pierwszą, która otrzyma funkcje dostosowane do potrzeb kierowców dużych pojazdów wyświetlane na desce rozdzielczej, pomagając kierowcom furgonów unikać zbyt wąskich dróg lub zbyt niskich przejazdów pod wiaduktami.

 

 

 

Całą informację prasową mogą Państwo przeczytać w załączonym pliku do pobrania.