Ford Transit Custom Sport = SUPER MOC

Ford Transit Custom Sport z nowym, najmocniejszym w historii silnikiem

 

 


  •  Transit Custom Sport wyposażony jest w nowy 2-litrowy silnik EcoBlue o mocy 185 KM, system FordPass Connect oraz w zaawansowane rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo, osiągi i ułatwiające parkowanie.

 

  • Dostępny już w salonach Transit Connect Sport dysponuje silnikiem wysokoprężnym EcoBlue o pojemności 1,5 litra o mocy 120 KM oraz sześciobiegową manualną skrzynią biegów. Dostępny jest również Transit Courier Sport.

 

  • Popyt na wyróżniające się charakterem samochody dostawcze Forda z linii Sport stale rośnie, a sprzedaż modeli Transit Custom Sport i Transit Courier Sport w roku 2018 wzrosła o ponad 50 procent licząc rok do roku.

 

 

 

 

Więcej mocy pod maską Transita Custom Sport

Transit Custom Sport standardowo wyposażony jest w 2-litrowy silnik EcoBlue o mocy 185 KM, w którym zmodernizowano wysokociśnieniowy wtrysk paliwai ulepszono turbosprężarkę o niskim momencie bezwładności, co pozwoliło uzyskać większą moc w szerszym zakresie prędkości obrotowych silnika.

Klienci mogą wybierać między sześciobiegową manualną lub sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów SelectShift. Dla najoszczędniejszej wersji samochodu szacowana emisja CO2 wynosi 151 g/km, a zużycie paliwa oceniane jest na 6,9 l/100 km.

 

 

Rodzina powiększa się o Transita Connect Sport

Zmodernizowany silnik 1,5-litra EcoBlue o mocy 120 KM i sześciostopniowa manualna skrzynia biegów pozwalają na uzyskanie emisji CO2 już od 130 g/km i zużycia paliwa od 5,0 l/100 km.

 

 

Transit Courier Sport potrafi robić wrażenie

1,5-litrowy silnik TDCi o mocy 100 KM w połączeniu z sześciobiegową manualną skrzynią biegów zapewnia dynamikę jazdy oraz emisję CO2 obniżoną do 112 g/km i zużycie paliwa 4,3 l/100 km. Dla zwolenników opcji benzynowej Ford przygotował 1-litrowy silnik EcoBoost o mocy 100 KM w połączeniu z sześciobiegową manualną skrzynią biegów, zapewniający emisję CO2 od 126 g/km i zużycie paliwa od 5,6 l/100km.