Fiesta i Focus EcoBoost Hybrid - nowe inteligentne samochody

Ford zaprezentował Fiestę i Focusa EcoBoost Hybrid – inteligentne samochody dla  świata nowej ery w ramach wydarzenia „Go Further”

  • Ford of Europe przedstawił istotne informacje na temat elektryfikacji samochodów osobowych, pojazdów użytkowych i SUV-ów w ramach wydarzenia „Go Further”, które odbyło się  w Amsterdamie 2 kwietnia.

 

  • Fordowska wizja nowej ery mobilności obejmuje nową generację inteligentnych pojazdów dla inteligentnego świata oraz dostarczenie zróżnicowanej gamy rozwiązań układów napędowych dostosowanych do potrzeb klienta.

 

  • Modele hybrydowe Fiesta i Focus EcoBoost zostały zaprezentowane jako część nowej, atrakcyjnej linii samochodów hybrydowych i elektrycznych, SUV-ów oraz pojazdów użytkowych.

 

 

Ta nowa generacja inteligentnych pojazdów przeznaczonych dla inteligentnego świata przyczyni się do czystszej, spokojniejszej przyszłości i wprowadzi wartości marki Ford, jakimi są zaufanie, przystępność cenowa i radość z jazdy w świat elektrycznej mobilności.

 

Ford zapowiedział dziś wprowadzenie w przyszłym roku nowych 48-woltowych hybrydowych układów napędowych w modelach Fiesta i Focus EcoBoost. Umożliwi to zaoferowanie większej liczbie konsumentów jednej z najbardziej wszechstronnych i atrakcyjnych linii pojazdów wraz z korzyściami płynącymi z elektryfikacji.

 

 

... nie tylko Fiesta i Focus

 

 

Oprócz Fiesty i Focusa EcoBoost Hybrid, na początku tego roku został zaprezentowany nowy Mondeo Hybrid z nadwoziem kombi, oferujący w pełni hybrydową architekturę, która zapewnia wyrafinowane wrażenia z jazdy spalinowo-elektrycznej i stanowi atrakcyjną alternatywę dla silników wysokoprężnych. Hybrydowy Mondeo kombi jest jedyną pełną hybrydą dostępną w tej wersji nadwoziowej w segmencie dużych samochodów rodzinnych.

 

Ford wprowadzi również miękkie hybrydowe układy napędowe, które zwiększają oszczędność paliwa w 2-tonowych samochodach dostawczych Transit i Transit Custom, a w samochodach dostawczych Tourneo Custom w wersji ośmio- lub dziewięciomiejscowej, które pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym roku.

 

PRZYSZŁOŚĆ JEST CORAZ BLIŻEJ, NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI !