Dlaczego oryginalne części Ford?

 

Dbamy o bezpieczeństwo

Oryginalne Części Ford są projektowane i testowane jako integralne części samochodu. Ponieważ części nieoryginalne nie są produkowane przez firmę Ford, nie podlegają takim samym gruntownym i wszechstronnym testom. Nie można więc przewidzieć, jak zachowują się w strefie kontrolowanego zgniotu, jak będą pochłaniać siłę uderzenia i w jakim stopniu zapewnią ochronę pieszym w przypadku kontaktu z innymi elementami nadwozia pojazdu.

Stworzone przez Forda, dla Forda

Kupując części wyprodukowane przez firmę Ford, masz pewność, że będą one wykonane zgodnie z tymi samymi wymogami technicznymi, co części montowane fabrycznie. Wybór oryginalnych części Ford to najlepszy sposób, aby zagwarantować tę samą jakość materiałów, a także wytrzymałość i trwałość części w eksploatacji.

Rozważny wybór

Wybór właściwych części do Twojego Forda to bardzo ważna decyzja - zarówno dla auta, jak i Twojego bezpieczeństwa, spokoju ducha oraz portfela.

Części oryginalne Ford:

  • mają homologację i pozwalają zachować właściwości pojazdu sprzyjające ochronie pieszych,
  • pozwalają zachować gwarancję na perforację korozyjną Ford oraz gwarancję na części zamienne Ford,
  • gwarantują właściwą i skuteczną ochronę antykorozyjną pojazdu,
  • gwarantują zachowanie pełnej sprawności pojazdu po naprawie,
  • pozwalają zachować możliwie najwyższą wartość pojazdu,
  • są łatwe do zidentyfikowania, dzięki bardzo widocznym i wyraźnym firmowym oznaczeniom Ford na większości części najbardziej narażonych na uszkodzenie.

 

Tylko oryginalne części Ford zapewniają ciągłość gwarancji Forda na perforację korozyjną całego pojazdu

Stosowanie części nieoryginalnych przy naprawie nadwozia unieważnia gwarancję na perforację korozyjną w odniesieniu do każdej części pojazdu, na którą ich zastosowanie może mieć ujemny wpływ. Jest więc oczywiste, że części nieoryginalne nie podlegają gwarancji na części zamienne ani na perforację korozyjną.


Polub naszą stronę na Facebooku i bądź na bieżąco!