Transit Centrum

Konfigurator
 

Zapoznaj się z bogatą ofertą samochodów dostawczych

Od 1965 roku niezliczona liczba firm wybrała na swój samochód dostawczy Forda Transit. Zdecydowała o tym wytrzymałość, funkcjonalność I niezawodność tych modeli. Teraz nadchodzi zupełnie nowa odsłona modeli TRANSIT. Oferują one zaawansowane technologie i nowoczesną konstrukcję, zapewniają niezwykle praktyczne rozwiązania przestrzeni ładunkowej oraz pozwalają uzyskać dużą oszczędność paliwa. Każdy z tych samochodów gwarantuje dużą wydajność przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji, przynosząc tym samym szybki zwrot z inwestycji. Zupełnie odmieniona rodzina naszych samochodów dostawczych obejmuje cztery dedykowane pojazdy – zaczynając od największego modelu Transit, przez Transit Custom i Transit Connect, a kończąc na najmniejszym Transit Courier. 


Niezależnie od tego, co przewozisz, oraz bez względu na to, jaką prowadzisz działalność i jakie są Twoje ambicje, możesz zaufać nowej gamie samochodów dostawczych TRANSIT.


Transit Courier


Zapewnia wiodącą w swojej klasie przestrzeń ładunkową – 2,3 m3. Dodatkowo wyposażony jest w składaną przegrodę oraz składane siedzenie pasażera, co pozwala na przewóz ładunku o długość nawet 2,59 m. Bardzo korzystny jest poziom zużycia paliwa oraz niskie koszty eksploatacji. Model ten wyglądem przypomina auto osobowe, a mimo to oferuje duże możliwości przewozu ładunków. A dla komfortu i bezpieczeństwa kierowcy oraz ładunku zastosowano szeroką gamę najnowocześniejszych technologii – od poduszek powietrznych po system ESC (elektroniczna kontrola stabilności).


Transit Connect


Nowy model Transit Connect, posiada wszystkie rozwiązania dostępne dla rodziny samochodów dostawczych Transit. Oferuje elastyczną przestrzeń ładunkową, najkorzystniejszy w swojej klasie poziom zużycia paliwa oraz dostęp do najnowszych technologii, w tym Active City Stop. Funkcjonalny, podwójny przedni fotel pasażera umożliwia podróż nawet trzem osobom, podczas gdy wersje nadwozia Van z podwójną kabiną i Kombi pozwalają na przewóz pięciu osób. Dwie dostępne długości nadwozia oferują przestrzeń ładunkową na poziomie 3,0 m3 lub 3,7 m3 oraz ładowność na poziomie 1000 kilogramów.


Transit Custom


Niezwykle praktyczny Ford Transit Custom to drugi pod względem wielkości samochód w rodzinie TRANSIT. Dostępny jest w wersji furgon o przestrzeni ładunkowej od 6,0 m3 do 6,8 m3. Jego dopuszczalna masa całkowita, w zależności od wersji, wynosi od 2500 kg do 3300 kg. Ford Transit Custom to nie tylko uniwersalność i skuteczność. To również wiele innowacji i praktycznych rozwiązań przestrzeni ładunkowej, takich jak przegroda pozwalająca na bezpieczny transport wewnątrz pojazdu rur o długości 3 m (nawet w najkrótszej wersji). Ford Transit Custom jest dostępny również w wersjach nadwozia Kombi i Van z podwójną kabiną. Model ten charakteryzuje się wyjątkowo korzystnym poziomem zużycia paliwa i wysokimi standardami bezpieczeństwa. Jako pierwszy pojazd tego typu otrzymał maksymalną ocenę 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP. Ford Transit Custom staje się nowym wzorem na rynku pojazdów dostawczych. Dowodem na to jest wyróżnienie go prestiżową nagrodą International Van of the Year 2013.


Transit


Twardy i bezkompromisowy. Ten całkowicie odmieniony Ford Transit oferuje najkorzystniejsze w swojej klasie zużycie paliwa, niską emisję CO2 i niskie koszty eksploatacji. Został on wyposażony w wiele zaawansowanych technologii takich jak Ford SYNC z funkcją Wzywanie Pomocy (Emergency Assistance). Jest on również największym pojazdem w nowej serii, a jego warianty posiadają dopuszczalną masę całkowitą od 2900 kg do 4700 kg i oferują przestrzeń ładunkową od 9,6 m3 do nawet 15,1 m3. Ford Transit dostępny jest w wersji: Van, Podwozie z kabiną, Kombi, Van z podwójną kabiną i Minibus. W ofercie jest pięć różnych długości nadwozia oraz trzy rodzaje napędu: przedni, tylny i na cztery koła. Wszystko to sprawia, że Ford Transit świetnie sprawdzi się w niemal każdym zadaniu i spełni Twoje najbardziej wygórowane oczekiwania.

 


Polub naszą stronę na Facebooku i bądź na bieżąco!

 

 

Program Ford Transit24 zaproponowany przez Forda to spójne standardy i procesy obsługi posprzedażnej, mające na celu minimalizowanie czasu wyłączenia z eksploatacji pojazdów dostawczych, pomoc w optymalizacji kosztów eksploatacji i zapewnienia mobilności i ważnych udogodnień użytkowników i klientom pojazdów serwisowanych w dedykowanych Serwisach Pojazdów Dostawczych i Centrach Transita.

Standardy programu Transit24 zapewniają wysoki priorytet obsługi, zawierają rozwiązania dla napraw pilnych, serwis „od ręki” w nagłych przypadkach, bezpłatny Assistance12, elastyczny czas pracy serwisów, rozszerzone godziny otwarcia warsztatu oraz zastępcze pojazdy dostawcze Transit.

Jako członek Programu Transit24 zapewniamy:


Minimalizowanie czasu obsługi poprzez:


 • Naprawy pojazdów unieruchomionych na drodze w ciągu 24 godzin. Jeżeli nie jest to możliwe z powodu np. braku części, oferowanie pojazdu zastępczego i dokończenie naprawy po otrzymaniu części.
 • Umówienie standardowej wizyty w serwisie do trzech dni.
 • Gwarancję mobilności: oferowanie alternatywnych środków transportu, kiedy pojazd jest naprawiany.
 • Usługę recepcji bezpośredniej/ e-check, umożliwiającą szybką diagnostykę pojazdu w obecności klienta.
 • Ford Assistance 12.
 • Obowiązkowe badania techniczne pojazdów.

Optymalizowanie kosztów utrzymania pojazdu poprzez:


 • Programy ochrony pogwarancyjnej: opcjonalne pakiety dopasowane do sposobu użytkowania pojazdu.
 • Przeglądy międzyokresowe stanu technicznego i bezpieczeństwa pojazdu.
 • Usługę mycia pojazdów.
 • Bezpłatne Wi–Fi dostępne w naszym salonie i serwisie.
 • Dostawcze pojazdy zastępcze.
 • Elastyczny czas pracy serwisu i przedłużone godziny otwarcia.

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do Naszego doradcy, a on odpowie na wszystkie Twoje pytania

Dowiedz się więcej o zaletach Programu Transit24 >TUTAJ 

Centrum Adaptacji Samochodów Użytkowych

Centrum Adaptacji Samochodów Użytkowych Ford Gołębiewski powstał ze względu na stale rosnące oczekiwania rynkowe oraz potrzeby naszych Klientów. Dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym i współpracą z najlepszymi dostawcami na rynku, przygotowujemy wysokiej jakości zabudowy spełniające wszystkie warunki określone przepisami prawnymi (homologacyjnymi) i technicznymi, działającymi w oparciu o procedury certyfikowane zgodne z normą ISO 9001:2000.


W naszym Centrum Adaptacji dostosujesz nadwozie Twojego Forda Transit do indywidualnych potrzeb. Wychodząc naprzeciw wciąż rosnącym wymaganiom w obecnym momencie jesteśmy w stanie wykonać niemal każdy rodzaj zabudowy, m.in.:

 • platformy;
 • skrzynie ładunkowe;
 • skrzynie samowyładowcze;
 • furgony izotermiczne;
 • chłodnie;
 • samochody specjalne (np. radiowozy, ambulanse, samochody straży pożarnej).